ASUS Chromebook 14″N50/8GB/128GB/ChromeOS
SKU:
4114835546
MPN:
CX1405CTA-S60930 | 6noe
€396.13
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne , Chromebook |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneBuilt-in mono speaker |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liidesed | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 42 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 45 W , Min. 6 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga |
| Kõrgus | 19,9 mm |
| Laius | 325 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kaal | 1,39 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel Processor |
| Protsessori nimi | Intel Processor N50 |
| Protsessor | Intel Processor N50 (2 corese, do 3.40 GHz, 6 MB cache) |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
