ASUS Chromebook 14″N50/8GB/128GB/ChromeOS
SKU:
4114835546
MPN:
CX1405CTA-S60930 | 6noe
€396.13
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö , Chromebook |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Maksimituettu RAM | 8 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneBuilt-in mono speaker |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liitännät | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 42 Wh |
| Latausteho | Max. 45 W , Min. 6 W |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla |
| Korkeus | 19,9 mm |
| Leveys | 325 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Paino | 1,39 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel Processor |
| Prosessorin nimi | Intel Processor N50 |
| Prosessori | Intel Processor N50 (2 corese, do 3.40 GHz, 6 MB cache) |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Käyttöjärjestelmä | ChromeOS |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
