Blackview AceBook-10 18.5″ N150/16GB/512GB/ Win11Pro Grey
SKU:
4114542351
MPN:
AceBook-10 | 6j8L
€461.66
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Blackview |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel Processor |
| Processor name | Intel Processor N150 |
| Processor | Intel Processor N150 (4 corese, 4 wątki, do 3.60 GHz, 6 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 18,5" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 moduleWiFi 6 |
| Connectors | Headphone/speaker output – 1 pc.MicroSD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C – 1 pc.HDMI 2.0 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium polymer |
| Battery Capacity | 60.8 Wh |
| Charging Power | Max. 45 W , Min. 6 W |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | TPM encryption |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | Plug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadSeparate numeric keyboard |
| Height | 20,2 mm |
| Width | 428,6 mm |
| Depth | 282,4 mm |
| Weight | 2,60 kg |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
