Blackview AceBook-10 18.5″ N150/16GB/512GB/ Win11Pro Grey
SKU:
4114542351
MPN:
AceBook-10 | 6j8L
€461.78
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Blackview |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel Processor |
| Protsessori nimi | Intel Processor N150 |
| Protsessor | Intel Processor N150 (4 corese, 4 wątki, do 3.60 GHz, 6 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 18,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.2 moduleWiFi 6 |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C – 1 pc.HDMI 2.0 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 60.8 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 45 W , Min. 6 W |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | Pistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 20,2 mm |
| Laius | 428,6 mm |
| Sügavus | 282,4 mm |
| Kaal | 2,60 kg |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
