Blackview AceBook-10 18.5″ N150/16GB/512GB/ Win11Pro Grey
SKU:
4114542351
MPN:
AceBook-10 | 6j8L
€461.66
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Blackview |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel Processor |
| Prosessorin nimi | Intel Processor N150 |
| Prosessori | Intel Processor N150 (4 corese, 4 wątki, do 3.60 GHz, 6 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 18,5" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.2 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C – 1 pc.HDMI 2.0 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 60.8 Wh |
| Latausteho | Max. 45 W , Min. 6 W |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | Liitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 20,2 mm |
| Leveys | 428,6 mm |
| Syvyys | 282,4 mm |
| Paino | 2,60 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
