Dell XPS 13 9345 X Elite X1E-80-100/32GB/1TB/Win11P 2.8K Touch
SKU:
4112034068
MPN:
XPS0358X-3yPS | 5r7J
€3537.47
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori seeria | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Protsessori nimi | Qualcomm Snapdragon X Elite |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon X Elite (12 cores, 12 threads, 3.4 GHz, 42 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | MatteOLED |
| Ekraani suurus | 13,4" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Qualcomm |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud kaks mikrofoniBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | USB4 – 2 tk. |
| Värv | Graphite |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 15,3 mm |
| Laius | 296 mm |
| Sügavus | 199 mm |
| Kaal | 1,19 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | Qualcomm® Adreno™ |
