Acer Chromebook 315 MT540/8GB/128 ChromeOS
SKU:
4114967739
MPN:
CB315-8H || NX.JUUEP.001 | 6puc
€318.02
Out of stock
Out of stock
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Universal , Chromebook |
| Processor brand | MediaTek |
| Processor series | MediaTek Kompanio 540 |
| Processor name | MediaTek Kompanio 540 |
| Processor | MediaTek Kompanio 540 |
| RAM | 8 GB |
| Maximum Supported RAM | 8 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Display Brightness | 250 cd/m² |
| Graphics card brand | Mali-G52 |
| Graphics card | Mali-G52 2EE MC2 |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 45 Wh |
| Charging Power | Max. 65 W , Min. 15 W |
| Color | Silver |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Security | Can be secured with a rope , TPM encryption |
| Operating system | ChromeOS |
| Power supply | Plug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 17,8 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 236 mm |
| Weight | 1,48 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY – International |
