Acer Chromebook 315 MT540/8GB/128 ChromeOS
SKU:
4114967739
MPN:
CB315-8H || NX.JUUEP.001 | 6puc
€318.02
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö , Chromebook |
| Prosessorin valmistaja | MediaTek |
| Prosessorisarja | MediaTek Kompanio 540 |
| Prosessorin nimi | MediaTek Kompanio 540 |
| Prosessori | MediaTek Kompanio 540 |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Maksimituettu RAM | 8 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Mali-G52 |
| Näytönohjain | Mali-G52 2EE MC2 |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 45 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W , Min. 15 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | ChromeOS |
| Virtalähde | Liitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 17,8 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,48 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
