Acer Chromebook 315 MT540/8GB/128 ChromeOS
SKU:
4114967739
MPN:
CB315-8H || NX.JUUEP.001 | 6puc
€318.02
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne , Chromebook |
| Protsessori tootja | MediaTek |
| Protsessori seeria | MediaTek Kompanio 540 |
| Protsessori nimi | MediaTek Kompanio 540 |
| Protsessor | MediaTek Kompanio 540 |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Mali-G52 |
| Graafikakaart | Mali-G52 2EE MC2 |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 45 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W , Min. 15 W |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Toiteallikas | Pistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 17,8 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 236 mm |
| Kaal | 1,48 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
