Acer Chromebook 315 N150/8GB/128 ChromeOS
SKU:
4113425514
MPN:
CB315-6H || NX.JQVEP.004 | 5HEq
€448.62
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Acer |
|---|---|
| Product Intended Use | Chromebook |
| Processor brand | Intel |
| Processor series | Intel Processor |
| Processor name | Intel Processor N150 |
| Processor | Intel Processor N150 (4 corese, 4 wątki, do 3.60 GHz, 6 MB cache) |
| RAM | 8 GB |
| Maximum Supported RAM | 8 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Touchscreen | No |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 15,6" |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Graphics card brand | Intel |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in stereo speakersBuilt-in two microphones |
| Webcam | HD |
| Connectivity | Wi-Fi 6EBluetooth module |
| Connectors | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.USB Type-C |
| Battery Capacity | 53 Wh |
| Color | Gray |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | No |
| Operating system | ChromeOS |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpad |
| Height | 18,6 mm |
| Width | 359 mm |
| Depth | 236 mm |
| Weight | 1,59 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | Intel® Graphics |
