Acer Chromebook 315 N150/8GB/128 ChromeOS
SKU:
4113425514
MPN:
CB315-6H || NX.JQVEP.004 | 5HEq
€448.71
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Chromebook |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel Processor |
| Protsessori nimi | Intel Processor N150 |
| Protsessor | Intel Processor N150 (4 corese, 4 wątki, do 3.60 GHz, 6 MB cache) |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 8 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Wi-Fi 6EBluetooth module |
| Liidesed | HDMI 1.4 – 1 pc.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku mahutavus | 53 Wh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 18,6 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 236 mm |
| Kaal | 1,59 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
