Acer Chromebook 315 N150/8GB/128 ChromeOS
SKU:
4113425514
MPN:
CB315-6H || NX.JQVEP.004 | 5HEq
€448.62
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Chromebook |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel Processor |
| Prosessorin nimi | Intel Processor N150 |
| Prosessori | Intel Processor N150 (4 corese, 4 wątki, do 3.60 GHz, 6 MB cache) |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Maksimituettu RAM | 8 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| eMMC Drive | 128 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Wi-Fi 6EBluetooth module |
| Liitännät | HDMI 1.4 – 1 pc.Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun kapasiteetti | 53 Wh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Käyttöjärjestelmä | ChromeOS |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 18,6 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,59 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
