MSI Stealth A16 AI+ Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB/Win11P RTX 5070TI
SKU:
4113870222
MPN:
Stealth A16 AI+ A3XWHG-042PL | 5zsM
€3130.90
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 240 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 105 W |
| Graafikakaardi mälu | 12 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers + four subwoofers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 – 1 pc. |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 240 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 356 mm |
| Sügavus | 260 mm |
| Kaal | 2,10 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
