Acer Aspire Lite 15 Ryzen 5-7430U/16GB/1TB/Win11
SKU:
4114445065
MPN:
AL15-44P || NX.DJSEP.001 | 6cWH
€677.88
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | WiFi 6Bluetooth module |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Aku mahutavus | 58 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W |
| Värv | Hõbedane |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Ei |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 18,6 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 230 mm |
| Kaal | 1,49 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Graphics |
