Acer Aspire Lite 15 Ryzen 5-7430U/16GB/1TB/Win11
SKU:
4114445065
MPN:
AL15-44P || NX.DJSEP.001 | 6cWH
€677.75
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 7430U (6 cores, 12 threads, 2.30–4.30 GHz, 19 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | WiFi 6Bluetooth module |
| Liitännät | Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Akun kapasiteetti | 58 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 18,6 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Paino | 1,49 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Graphics |
