Acer Nitro V 16S Core 7-240H/32GB/1TB RTX5060 180Hz
SKU:
4114973702
MPN:
ANV16S-71 || NH.U28EP.001 | 6pAX
€1936.12
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ 7 240H |
| Protsessor | Intel® Core™ 7 240H (10 cores, 16 threads, 1.80-5.20 GHz, 24MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1024 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 180 Hz |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | NVIDIA |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 76 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max 135 W |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Toiteallikas | 135 WPlug: round – 5.5-1.7 mmPistik: USB-C |
| Väljalaskeaasta | 2025 |
| Kõrgus | 36 mm |
| Laius | 368 mm |
| Kaal | 2,60 kg |
