Acer Nitro V15 R7-7445HS/16GB/512/Win11 RTX4050 165Hz
SKU:
4114973701
MPN:
ANV15-42 || NH.U2ZEP.004 | 6pAY
€1250.18
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Acer |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Nvidia RTX AI , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 7 7445HS |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 7 7445HS (6 cores, 12 threads, 3.20–4.70 GHz, 22 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 drives |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Graafikakaardi võimsus (TGP) | 75 W |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 75 W |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.1 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45 |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 57 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max 135 W |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Toiteallikas | 135 W |
| Väljalaskeaasta | 2024 |
| Kõrgus | 26,9 mm |
| Kaal | 2,10 kg |
