Dell Pro 16 Ryzen 3-210/16GB/512/Win11P
SKU:
4114804101
MPN:
BTO501_PC16255_EMEA | 5Fsm
€1098.01
Laost otsas
Laost otsas
RAM:
8 GB16 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Toote otstarve | Business |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 3 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 3 210 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 3 210 (4 corese, 8 threads, 2.80–4.70 GHz, 12 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 740M |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.2 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 1 |
| Värv | Graphite |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 20,8 mm |
| Laius | 358 mm |
| Sügavus | 252 mm |
| Kaal | 1,91 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
