Dell Pro 16 Ryzen 3-210/16GB/512/Win11P
SKU:
4114804101
MPN:
BTO501_PC16255_EMEA | 5Fsm
€1097.76
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
8 GB16 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 3 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 3 210 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 3 210 (4 corese, 8 threads, 2.80–4.70 GHz, 12 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 740M |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.2 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 1 |
| Väri | Graphite |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 20,8 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 252 mm |
| Paino | 1,91 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
