Dell XPS 16 Ultra X7 358H/32GB/2TB/Win11P OLED 120Hz
SKU:
4114459092
MPN:
DA16260-1626-4398 | 6irR
€4096.51
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Dell |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra X7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra X7 358H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra X7 358H (16 cores, 16 threads, 1.50-4.80 GHz, 18MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 3200 x 2000 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud kaks mikrofoniBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Infrared camera , QHD |
| Ühenduvus | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liidesed | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-C |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 100 W , Min. 25 W |
| Värv | Graphite |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 100 WPistik: USB-C1.7A |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 14,6 mm |
| Laius | 353 mm |
| Sügavus | 238 mm |
| Kaal | 1,65 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel Arc™ Graphics |
