Dell XPS 16 Ultra X7 358H/32GB/2TB/Win11P OLED 120Hz
SKU:
4114459092
MPN:
DA16260-1626-4398 | 6irR
€3839.23
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra X7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra X7 358H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra X7 358H (16 cores, 16 threads, 1.50-4.80 GHz, 18MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 3200 x 2000 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Kaksi sisäänrakennettua mikrofoniaBuilt-in four speakers |
| Webkamera | Infrared camera , QHD |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.USB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Latausteho | Max. 100 W , Min. 25 W |
| Väri | Graphite |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 WLiitin: USB-C1.7A |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 14,6 mm |
| Leveys | 353 mm |
| Syvyys | 238 mm |
| Paino | 1,65 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel Arc™ Graphics |
