MSI Modern 14 H i5-13420H/16GB/512/Win11
SKU:
4114020416
MPN:
Modern 14 H | D13MG-095PL | 5kug
€664.95
1 tellitav
1 tellitav
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For the student , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 3-cell, 3448 mAh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 90 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 18,6 mm |
| Laius | 314 mm |
| Sügavus | 236 mm |
| Kaal | 1,60 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics |
