MSI Modern 14 H i5-13420H/16GB/512/Win11
SKU:
4114020416
MPN:
Modern 14 H | D13MG-095PL | 5kug
€807.14
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 3-cell, 3448 mAh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 90 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 18,6 mm |
| Leveys | 314 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,60 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
