MSI Modern 15 i5-1334U/8GB/512
SKU:
4114020099
MPN:
Modern 15 | F13MG-664XPL | 5Wzw
€600.23
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 8 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | No system |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 19,9 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 236 mm |
| Kaal | 1,70 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel UHD |
