MSI Modern 15 i5-1334U/8GB/512
SKU:
4114020099
MPN:
Modern 15 | F13MG-664XPL | 5Wzw
€600.23
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 19,9 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,70 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD |
