MSI Thin 15 i5-13420H/16GB/512 RTX4050 144Hz
SKU:
4113651601
MPN:
Thin 15 | B13VE-3091XPL | 5Wzb
€936.75
7 tilattavissa
7 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install a SATA drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 45 W |
| Näytönohjaimen muisti | 6 GB GDDR6 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Blue |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 120 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 21,7 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 254 mm |
| Paino | 1,86 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
