MSI Prestige 16 AI Ultra 7-355/32GB/1TB/Win11P OLED 120Hz
SKU:
4114765294
MPN:
Prestige 16 AI+ | C3MG-068PL | 6f9o
€1682.47
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 355 |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 355 (8 cores, 8 threads, 1.70-4.70 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaart | Intel® Graphics |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Three built-in microphonesBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 81 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 65 W , Min. 12 W |
| Värv | Platinum |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Light sensor |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , MIL-STD-810G military standard |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 65 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatHDR True Black 600 |
| Kõrgus | 13,9 mm |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 254 mm |
| Kaal | 1,59 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
