MSI Prestige 16 AI Ultra 7-355/32GB/1TB/Win11P OLED 120Hz
SKU:
4114765294
MPN:
Prestige 16 AI+ | C3MG-068PL | 6f9o
€1682.47
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | MSI |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 355 |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 355 (8 cores, 8 threads, 1.70-4.70 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 81 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W , Min. 12 W |
| Väri | Platinum |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , MIL-STD-810G military standard |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyHDR True Black 600 |
| Korkeus | 13,9 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 254 mm |
| Paino | 1,59 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
