ASUS Expertbook B9 Ultra 7-356H/32GB/1TB/Win11P OLED Touch
SKU:
4114902738
MPN:
B9406CAA-TH0246X | 6jbd
€3333.41
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 356H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 356H (16 cores, 16 threads, 1.90-4.70 GHz, 18MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 600 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Latausteho | Max. 90 W , Min. 80 W |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Corning Gorilla Glass , Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 20 VLiitin: USB-C4.5 A90 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyHDR True Black 500 |
| Korkeus | 16,4 mm |
| Leveys | 311 mm |
| Syvyys | 213 mm |
| Paino | 1,10 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi , Case |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
