ASUS ProArt 16 Ryzen 9 AI HX 370/64GB/2TB/Win11P RTX5070Ti Touch
SKU:
4114728878
MPN:
H7606WR-SE022X | 6dhr
€4223.56
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | ASUS |
|---|---|
| Product Intended Use | Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Processor name | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| RAM | 64 GB |
| Maximum Supported RAM | 64 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Touchscreen | Yes |
| Screen Type | GlossyOLED |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 3840 x 2400 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Display Brightness | 400 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD , NVIDIA |
| Graphics card memory | 12 GB GDDR7 |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Connectors | DC-inHDMI 2.1 – 1 pc.Headphone/speaker output – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 – 1 pc. |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Battery Capacity | 90 Wh |
| Charging Power | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | No |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operating system | Microsoft Windows 11 Pro |
| Included Software | Recovery partition |
| Power supply | 12 A20 V240 W |
| Additional information | DLSS 4 technologyMatrix with 100% DCI-P3 color coverageMulti-touchintuitive touchpadFunction knobHDR True Black 1000 |
| Height | 18,3 mm |
| Width | 355 mm |
| Depth | 247 mm |
| Weight | 1,95 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Graphics card | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
