ASUS ProArt 16 Ryzen 9 AI HX 370/64GB/2TB/Win11P RTX5070Ti Touch
SKU:
4114728878
MPN:
H7606WR-SE022X | 6dhr
€4223.56
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2400 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi mälu | 12 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 – 1 pc. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 12 A20 V240 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatFunction knobHDR True Black 1000 |
| Kõrgus | 18,3 mm |
| Laius | 355 mm |
| Sügavus | 247 mm |
| Kaal | 1,95 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
