ASUS ProArt 16 Ryzen 9 AI HX 370/64GB/2TB/Win11P RTX5070Ti Touch
SKU:
4114728878
MPN:
H7606WR-SE022X | 6dhr
€4222.58
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (12 cores, 24 wątki, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 3840 x 2400 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 12 GB GDDR7 |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 90 Wh |
| Latausteho | Max. 100 W , Min. 45 W |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 12 A20 V240 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyFunction knobHDR True Black 1000 |
| Korkeus | 18,3 mm |
| Leveys | 355 mm |
| Syvyys | 247 mm |
| Paino | 1,95 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
