Lenovo ThinkPad T14s Ryzen 5 PRO 7540U/16GB/512/Win11P
SKU:
4113436155
MPN:
21F80025PB | 5GkC
€1555.06
1 available for order
1 available for order
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Producer | Lenovo |
|---|---|
| Product Intended Use | Business |
| Processor brand | AMD |
| Processor series | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Processor name | AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U (6 cores, 12 threads, 3.20–4.90 GHz, 22 MB cache) |
| RAM | 16 GB |
| Maximum Supported RAM | 16 GB |
| Number of Memory Slots (Total / Free) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Screen Type | MatteLEDIPS |
| Screen size | 14,0" |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Display Brightness | 300 cd/m² |
| Graphics card brand | AMD |
| Graphics card memory | Shared memory |
| Sound | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers |
| Webcam | Full HD , Infrared camera |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Connectors | HDMI 2.1 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 pcs.Smart Card Reader – 1 pc.USB4 – 2 pcs. |
| Color | Black |
| Fingerprint reader | Yes |
| Backlit keyboard | Yes |
| Keyboard backlight color | White |
| Security | Camera with built-in cover , Can be secured with a rope , TPM encryption , Windows Hello |
| Case and Build | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum laptop interior , Matrix cover made of carbon fiber |
| Power supply | 65 WPlug: USB-C |
| Additional information | Multi-touchintuitive touchpadTrackpoint |
| Height | 17 mm |
| Width | 318 mm |
| Depth | 227 mm |
| Weight | 1,26 kg |
| Included Accessories | Charger |
| Graphics card | AMD Radeon™ 740M |
