Lenovo ThinkPad T14s Ryzen 5 PRO 7540U/16GB/512/Win11P
SKU:
4113436155
MPN:
21F80025PB | 5GkC
€1555.06
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Lenovo |
|---|---|
| Toote otstarve | Business |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U (6 cores, 12 threads, 3.20–4.90 GHz, 22 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Graafikakaardi tootja | AMD |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.Smart Card Reader – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum laptop interior , Matrix cover made of carbon fiber |
| Toiteallikas | 65 WPistik: USB-C |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatTrackpoint |
| Kõrgus | 17 mm |
| Laius | 318 mm |
| Sügavus | 227 mm |
| Kaal | 1,26 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 740M |
