Lenovo ThinkPad T14s Ryzen 5 PRO 7540U/16GB/512/Win11P
SKU:
4113436155
MPN:
21F80025PB | 5GkC
€1555.06
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Lenovo |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 PRO 7540U (6 cores, 12 threads, 3.20–4.90 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.Smart Card Reader – 1 pc.USB4 – 2 kpl. |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Aluminum laptop interior , Matrix cover made of carbon fiber |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyTrackpoint |
| Korkeus | 17 mm |
| Leveys | 318 mm |
| Syvyys | 227 mm |
| Paino | 1,26 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 740M |
