ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UP R9-270/32GB/1TB/RTX5070
SKU:
4113642784
MPN:
GA403UP-QS002 | 5KTB
€2647.46
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | ASUS |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 9 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 9 270 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 9 270 (8 cores, 16 threads, 4.00–5.20 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 14,0" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 90 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-mälukaardi lugeja – 1 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 73 Wh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | No system |
| Toiteallikas | 200 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-Sync |
| Kõrgus | 16,3 mm |
| Laius | 311 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kaal | 1,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
