ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UP R9-270/32GB/1TB/RTX5070
SKU:
4113642784
MPN:
GA403UP-QS002 | 5KTB
€2647.46
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 9 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 9 270 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 9 270 (8 cores, 16 threads, 4.00–5.20 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 90 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 73 Wh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 200 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-Sync |
| Korkeus | 16,3 mm |
| Leveys | 311 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Paino | 1,50 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
